Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Kosztowna KOMPANIA PREZESÓW Odtwórz: Kosztowna KOMPANIA PREZESÓW
Źródło: tvn24

Kosztowna KOMPANIA PREZESÓW

Pożar w Kompanii Węglowej na razie ugaszony, ale gorąco może być teraz z kolei w Jastrzębskiej Spółce Węglowej. Górnicy już grożą strajkiem, po tym, jak wczoraj władze tej giełdowej spółki, by ratować jej finanse, zdecydowały o mocnym cięciu górniczych przywilejów. Karuzela prezesów Kompanii Węglowej rodzi pytanie: jak ma dobrze funkcjonować firma, która w ciągu 12 lat miała 8 prezesów, z czego trzech zmieniło się tylko w ubiegłym roku? I nie chodzi już nawet tylko o koszty - choć 2 miliardy złotych rocznie za zarządzanie, które prowadzi do upadku - może robić wrażenie. Przemysław Wenerski.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.