Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Konno przez Andy Odtwórz: Konno przez Andy
Źródło: TVN24 BiS

Konno przez Andy

30.01 | - Wiele lat temu pojechałem do Argentyny, byłem w Patagoni, wsiadłem na chwilę na konia i pomyślałem, że to dobry pomysł żeby zrobić coś więcej - mówi Janusz Gałka, autor bloga Januszgalka.com. Podróżnikowi udało się ten plan zrealizować w tym roku i w sześć dni pokonał konno drogę z Mendozy do Santiago. - Nie ma potrzeby mieć doświadczenia w jeździe konnej, można to zrobić z marszu. Niepokój mogą wzbudzać niebezpieczne zjazdy z przełęczy - wskazuje. Jak dodaje Gałka, inspiracją była rocznica przejazdu Jose de San Martina, który w XIX wieku dał wolność Argentynie i Peru. Materiał z cyklu "Pokaż nam świat"

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.