Likwidacja OFE

Morawiecki: będzie opłata przekształceniowa przy przeniesieniu środków z OFE do IKE Odtwórz: Morawiecki: będzie opłata przekształceniowa przy przeniesieniu środków z OFE do IKE
Źródło: tvn24

Morawiecki: będzie opłata przekształceniowa przy przeniesieniu środków z OFE do IKE

15.04 | - Aby zapewnić równe traktowanie emerytur z ZUS, które opodatkowane są podatkiem dochodowym, w momencie prywatyzacji środków z OFE założone jest w tym modelu, że w momencie przekazania do IKE, że będzie zastosowana opłata przekształceniowa - powiedział premier Mateusz Morawiecki.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Reuters

Płonący lew otworzył stadion w La Placie

Na takie otwarcie stadionu warto było czekać długie lata. W argentyńskiej La Placie kibice Estudiantes obejrzeli prawdziwy multimedialny spektakl, kiedy na obiekcie Jorge Luisa Hirschiego szalał gigantyczny, wygenerowany komputerowo lew.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.