3...2...1...

Kołodko o wejściu Polski do strefy euro Odtwórz: Kołodko o wejściu Polski do strefy euro
Źródło: tvn24

Kołodko o wejściu Polski do strefy euro

5.01 | Były minister był też pytany o wejście Polski do strefy euro w związku z o apelem ekonomistów do premiera Mateusza Morawickiego zamieszczony we wtorkowej "Rzeczpospolitej" o wznowienie przygotowań do przyjęcia wspólnej waluty. - Ja jestem nadal za tym, żeby Polska przystępowała do euro. Z wielu powodów. Przede wszystkim ekonomicznych. To eliminuje ryzyko kursowe, (…), to zmniejsza koszty transakcyjne, to by umożliwilo wykorzystanie blisko pół biliardowych (licząc w złotych) rezerw walutowych na spłatę części zadłużenia zagranicznego, za co płacimy w postaci podatków - wymieniał

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: [2019 Cable News Network All Rights Reserved]

Zanurkowała z żarłaczem ludojadem

W ubiegłym tygodniu na Hawajach dał się zauważyć dawno niewidziany w tamtejszych wodach gość. Była to sześciometrowa samica rekina białego, nazywanego też żarłaczem ludojadem.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24

Kendall Jenner najlepiej zarabiającą modelką

27.12 | Kendall Jenner może nie jest najlepiej zarabiającą osobą w swojej rodzinie, ale wśród modelek nie ma sobie równych. Na konto 23-latki w ciągu 12 miesięcy wpłynęło 22,5 miliona dolarów, czyli równowartość około 85 milionów złotych.

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: tvn24

Prezydent Duda o rozmowach gospodarczych w Davos

23.01 | - Z prezydentem Brazylii będziemy rozmawiali o współpracy gospodarczej, to wielka gospodarka Ameryki Południowej. To dzisiaj nasz największy partner handlowy w Ameryce Południowej, ale zarazem (...) potencjalne możliwości są znacznie większe - powiedział prezydent Andrzej Duda. Jak dodał, rozmawiał już z przedstawicielami firm Procter & Gamble oraz Sokon Motor.