Pracownicze Plany Kapitałowe

Kołodko o PPK: jest najbardziej korzystne z punktu widzenia sektora finansowego Odtwórz: Kołodko o PPK: jest najbardziej korzystne z punktu widzenia sektora finansowego
Źródło: tvn24

Kołodko o PPK: jest najbardziej korzystne z punktu widzenia sektora finansowego

30.08 | Jak podkreślił były wicepremier profesor Grzegorz Kołodko, PPK "nie zaatakuje totalna opozycja, a na pewno nie w sposób totalny, najwyżej punktowo". - Dlatego że to jest najbardziej korzystne z punktu widzenia rynków kapitałowych i sektora finansowego (...) a oni już rączki zacierają. Rząd Prawa i Sprawiedliwości, podobnie jak poprzedni Platformy Obywatelskiej, prowadzi politykę, która sprzyja interesom dwóch lobby - finansowemu i militarno-przemysłowemu - wskazał gość programu "Fakty po Faktach" w TVN24.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: tvn24

Nowe wyzwanie. #Trashtag challenge podbija internet

18.03 | #Trashtag challenge to nowe wyzwanie, które polega na wrzucaniu do sieci zdjęć z akcji sprzątania śmieci. Internauci chwalą się sprzątaniem po innych, ale bardziej od lajków pod zdjęciem zależy im na ratowaniu środowiska.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.