Wideo dnia TVN24 BiŚ

Koleją transsyberyjską przez Rosję Odtwórz: Koleją transsyberyjską przez Rosję
Źródło: TVN24 BiS

Koleją transsyberyjską przez Rosję

10.07 | Przez Rosję pociągiem - tym razem w TVN24 BiS zachęcamy do podróżowania koleją transsyberyjską. Dzięki takiej wyprawie można pokonać ponad 5 tyś. kilometrów. Główny szlak to linia transsyberyjska, która prowadzi z Moskwy do Władywostoku przez: Niżny Nowogród, Omsk, Krasnojarsk i Irkuck. Jest to najdłuższa linia kolejowa na świecie, która przekracza osiem stref czasowych. W "Pokaż nam świat" o swojej podróży opowiadała Elżbieta Tomczyk-Miczka.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Maląg: nie planujemy waloryzacji 500 plus

3.02 | Póki co nie planujemy waloryzacji świadczenia 500 plus – powiedziała w poniedziałek w Poznaniu szefowa MRPiPS Marlena Maląg. Minister zapewniła, że obecne działania rządu mają na celu "wzmocnienie usług dla rodzin z małymi dziećmi", w tym rozwój programu "Maluch plus".