Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Klient 4.0 wyzwaniem dla biznesu Odtwórz: Klient 4.0 wyzwaniem dla biznesu
Źródło: TVN24 BiS

Klient 4.0 wyzwaniem dla biznesu

04.09 | - Klient 4.0 wymyka się wszelkim definicjom, nie jest to podział na klienta młodego - starego, nie jest to klient technologiczny versus analogowy - podkreślił Piotr Korycki, prezes zarządu TVN Discovery Polska. - Doszliśmy do wniosku, że widzowie, użytkownicy, klienci dzisiaj szukają tego czwartego wymiaru trochę innego dla każdego z nich, ale tym wspólnym mianownikiem jest dodatkowa wartość - dodał. Jak wyjaśniał prezes zarządu TVN Discovery Polska chodzi o "upewnienie się, że firma, w którą wierzę, że produkt, w który wierzę dodaje coś więcej poza ceną, poza jakością, jakieś dobro, które czyni, jakieś stanowisko wobec świata, wobec zachowań społecznych, zmian społecznych, czy zmian klimatycznych".

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Fakty o Świecie TVN24 BiS

Rodzina postanowiła zamieszkać z wilkami

Niektórzy, by stanąć twarzą w twarz z dzikimi zwierzętami, wybierają się w egzotyczne podróże lub chociaż na spacer do ogrodu zoologicznego. Inni są tak ekscentryczni, że wolą trzymać drapieżniki we własnym mieszkaniu. Rodzina z Arabii Saudyjskiej postanowiła zamieszkać z wilkami. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.