Wideo dnia TVN24 BiŚ

Śpiewaczka z metra w Los Angeles zidentyfikowana Odtwórz: Śpiewaczka z metra w Los Angeles zidentyfikowana
Źródło: Reuters, TVN24

Śpiewaczka z metra w Los Angeles zidentyfikowana

Kilka dni temu gwar na stacji metra w Los Angeles przerwał jej śpiew. Aria Giacomo Pucciniego "O mio babbino caro" w wykonaniu bezdomnej solistki obiegła internet, a wielu internautów chciało się dowiedzieć, kim jest tajemnicza kobieta. Emily Zamourka okazała się być Rosjanką, emigrantką, której kilka lat temu skradziono skrzypce. Teraz opowiedziała reporterom swoją historię.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Borys-Szopa: wypłaty 500 plus będą w miarę możliwości jak najszybciej

1.07 | - Pieniądze od pierwszego lipca będą na koncie samorządów. Chcemy obalić mit, że chcemy dokonać wypłat w październiku. Rządowi premiera Mateusza Morawieckiego bardzo zależy na tym, by wypłaty były w miarę możliwości jak najszybciej - powiedziała na antenie TVN24 minister rodziny, pracy i polityki społecznej Bożena Borys-Szopa.