3...2...1...

Brak OC może słono kosztować. Rekordzista musi oddać ponad cztery miliony Odtwórz: Brak OC może słono kosztować. Rekordzista musi oddać ponad cztery miliony
Źródło: TVN Turbo

Brak OC może słono kosztować. Rekordzista musi oddać ponad cztery miliony

27.10 | Aż 4,5 tysiąca złotych - tyle trzeba zapłacić za brak OC przez ponad dwa tygodnie. Jeszcze więcej zapłacą jednak nieubezpieczeni kierowcy, który spowodują wypadek drogowy. Materiał z programu "Raport" w TVN Turbo.

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Reuters

Hipnotyzujący widok. Fluorescencyjne meduzy w Paryżu

Paryskie akwarium jest nowym domem dla 45 gatunków fluorescencyjnych meduz. Hipnotyzujące parzydełkowce mają zobrazować odwiedzającym, jaki wpływ na życie w oceanach ma globalne ocieplenie. W przeciwieństwie do większości gatunków znajdujących się w akwarium, meduzom odpowiada rosnąca temperatura w morzach i oceanach.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24

Kendall Jenner najlepiej zarabiającą modelką

27.12 | Kendall Jenner może nie jest najlepiej zarabiającą osobą w swojej rodzinie, ale wśród modelek nie ma sobie równych. Na konto 23-latki w ciągu 12 miesięcy wpłynęło 22,5 miliona dolarów, czyli równowartość około 85 milionów złotych.

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: Reuters

Światowe Forum Ekonomiczne w Davos rusza we wtorek

21.01 | Spory handlowe, napięte stosunki międzynarodowe, brexit i spowolnienie wzrostu. To tylko niektóre tematy, które zdominują Światowe Forum Ekonomiczne w Davos. W Szwajcarii zabraknie jednak wielu liderów.