Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Balonem po Kapadocji. "Warto to zrobić z wyprzedzeniem" Odtwórz: Balonem po Kapadocji. "Warto to zrobić z wyprzedzeniem"
Źródło: TVN24 BiS

Balonem po Kapadocji. "Warto to zrobić z wyprzedzeniem"

10.03 | Kapadocja to jedno z najpiękniejszych miejsc do lotów balonem - podkreśliła Monika Kupryjaniuk, podróżniczka. Jak wskazała za taką atrakcję trzeba zapłacić od 80 do nawet 200 euro od osoby. - Cena zależy od tego jak dużym balonem lecimy i w jakim sezonie. Warto to zrobić z wyprzedzeniem - radziła. Jacek Szafader zwracał jednak uwagę, że nawet jeśli nie lecimy balonem, to warto pojechać do Kapadocji. - Gra świateł jaką wywołują balony, ich liczba, która jest w powietrzu, to jest niesamowite. To jest przedstawienie balonowe - mówił autor bloga Tripowscy.pl. Materiał z programu "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS.

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Źródło: tvn24bis.pl

Ceny prądu. Bartłomiej Derski o opłatach za dystrybucję

Ustaloną ceną objęte zostaną wszystkie rodzaje umów ws. dostaw energii elektrycznej - przewiduje projekt nowelizacji ustawy ws. cen prądu, który w poniedziałek opublikowano na e-stronach Sejmu. Ponadto nowymi przepisami ma być objęta tylko energia elektryczna, a nie stawki sieciowe. - Za dystrybucję ministerstwo mocno obniżyło jeden składnik - opłatę przejściową - wyjaśniał Bartłomiej Derski.

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.

Strajk w LOT

Paweł Borys zmierza na spotkanie z zarządem PLL LOT

Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys oraz prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski spotkali się z protestującymi pracownikami PLL LOT. Po spotkaniu udali się do siedziby zarządu PLL LOT.