Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

"Polska góra" w Karakorum​. Tajemnice lodowych wojowników Odtwórz: "Polska góra" w Karakorum​. Tajemnice lodowych wojowników
Źródło: TVN24 BiS

"Polska góra" w Karakorum​. Tajemnice lodowych wojowników

10.11 | - K2 to góra, która się przewijała przez historię polskiego himalaizmu od końca XIX wieku, kiedy tam dotarł Bronisław Grąbczewski - powiedział Piotr Trybalski, autor książki "Wszystko za K2. Ostatni atak lodowych wojowników". Jak wskazywał motywacje do uprawiania wspinaczki wysokogórskiej są różne. - Dla jednych góry to jest arena sportowa, dla innych jest to miejsce, które jest piękne - mówił Trybalski. - Nie bez kozery wiele miejsc w górach nazywa się sanktuarium - dodał gość programu "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.