Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Juszkiewicz o wydłużeniu niedzielnego zakazu Odtwórz: Juszkiewicz o wydłużeniu niedzielnego zakazu
Źródło: TVN24 BiS

Juszkiewicz o wydłużeniu niedzielnego zakazu

07.10 | Jedna ze zmian zaproponowanych przez NSZZ "Solidarność" miałaby polegać na zwiększeniu z obecnych 24 do 31 godzin okresu przerwy w pracy w sklepach. Renata Juszkiewicz podkreśliła, że "takie rozwiązanie jest absolutnie niedopuszczalne, dlatego że uważamy, iż to jest dyskryminacja sektora i pracowników". - Klienci, którzy przychodzą do nas do późnych godzin wieczornych są obsługiwani normalnie przez naszych pracowników i jest to nasz obowiązek żeby służyć społeczeństwu i zaopatrywać w żywność - tłumaczyła prezes Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.