Europejski Kongres Gospodarczy 2019

"Jesteśmy w stanie zdobywać góry". Wspinaczka na Elbrus Odtwórz: "Jesteśmy w stanie zdobywać góry". Wspinaczka na Elbrus
Źródło: TVN24 BiS

"Jesteśmy w stanie zdobywać góry". Wspinaczka na Elbrus

01.07 | - Byłem bardzo szczęśliwy - mówił Wojciech Jabczyński, któremu przed miesiącem udało się zdobyć Elbrus. Jak dodał, przygotowania do zdobycia najwyższego szczytu Kaukazu trwały 9 miesięcy. - Ciężką pracą i wytrwałością jesteśmy w stanie zdobywać góry - podkreślił Jabczyński. Materiał z cyklu "Pokaż nam świat"

Likwidacja OFE

Źródło: TVN24 BiS

Jak będzie wyglądała likwidacja OFE?

28.05 | OFE zostaną zlikwidowane, a wszystkie oszczędności tam zgromadzone zostaną automatycznie przekazane do IKE. Będzie się to wiązać z 15-procentową opłatą przekształceniową. Opłaty nie będzie, jeśli członek OFE zdecyduje, by oszczędności trafiły do ZUS. O szczegółach w TVN24 BiS mówił Paweł Blajer.

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: tvn24

Prezydent Duda o rozmowach gospodarczych w Davos

23.01 | - Z prezydentem Brazylii będziemy rozmawiali o współpracy gospodarczej, to wielka gospodarka Ameryki Południowej. To dzisiaj nasz największy partner handlowy w Ameryce Południowej, ale zarazem (...) potencjalne możliwości są znacznie większe - powiedział prezydent Andrzej Duda. Jak dodał, rozmawiał już z przedstawicielami firm Procter & Gamble oraz Sokon Motor.

Ceny prądu w 2019 roku

Wzrost cen prądu dla przedsiębiorców

31.05| - Miało być taniej, miały być rekompensaty. Mieliśmy nie odczuć skutków błędnej polityki PiS-u, jeżeli chodzi o ceny energii. Zakończyły się wybory, jest tydzień po wyborach i nagle okazuje się, że wszyscy będziemy płacić więcej – powiedział natomiast Marcin Kierwiński z PO.