Wideo dnia TVN24 BiŚ

Ludzie ruszyli na pomoc jeleniom, które utknęły w błocie przy Zalewie Szczecińskim Odtwórz: Ludzie ruszyli na pomoc jeleniom, które utknęły w błocie przy Zalewie Szczecińskim
Źródło: Fakty TVN

Ludzie ruszyli na pomoc jeleniom, które utknęły w błocie przy Zalewie Szczecińskim

Kilka godzin trwała walka o życie jeleni, które utknęły w błocie w Świnoujściu, w okolicach Zalewu Szczecińskiego. Zwierzęta były z każdą chwilą coraz bardziej wycieńczone. Ludzie, którzy je zauważyli, ruszyli im na pomoc.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Borys-Szopa: wypłaty 500 plus będą w miarę możliwości jak najszybciej

1.07 | - Pieniądze od pierwszego lipca będą na koncie samorządów. Chcemy obalić mit, że chcemy dokonać wypłat w październiku. Rządowi premiera Mateusza Morawieckiego bardzo zależy na tym, by wypłaty były w miarę możliwości jak najszybciej - powiedziała na antenie TVN24 minister rodziny, pracy i polityki społecznej Bożena Borys-Szopa.