Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Jedziesz na wakacje? Uważaj jakie zabierasz leki Odtwórz: Jedziesz na wakacje? Uważaj jakie zabierasz leki
Źródło: TVN24 BiS

Jedziesz na wakacje? Uważaj jakie zabierasz leki

8.06 | Pseudoefedryna jest zakazana w Japonii. Tramadol - zabroniony w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i kilku innych państwach arabskich. Za ich przywiezienie można tam trafić za kratki. Również w wielu innych krajach trzeba uważać na przywożone środki przeciwbólowe. W niektórych krajach, na przykład w Chinach, trzeba udokumentować konieczność wwiezienia ze sobą jakiegoś leku zaświadczeniem od lekarza. W grudniu ubiegłego roku brytyjska turystka Laura Plummer dostała trzy lata więzienia w Egipcie, gdy na prośbę znajomego przywiozła mu tramadol. Materiał programu "24 Godziny".

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.