3...2...1...

Jedziemy na Kubę. "Jest drogo, ale można się zakochać" Odtwórz: Jedziemy na Kubę. "Jest drogo, ale można się zakochać"
Źródło: tvn24bis

Jedziemy na Kubę. "Jest drogo, ale można się zakochać"

10.09 | W Kubie można się zakochać, a przede wszystkim w jej mieszkańcach, bo to oni tworzą wspaniałą atmosferę tego kraju. Kubańczycy są biedni, jak mysz kościelna, ale mimo to są potrafią cieszyć się życiem i są mistrzami świata w imprezach. Turyści na Kubie muszą wiedzieć, że jest tam bardzo drogo i w wielu miejscach ktoś będzie chciał ich okantuje - mówił w TVN24 BiS Michał Cessanis z National Geographic Traveler, autor "Cessanis na walizkach".

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Reuters

Hipnotyzujący widok. Fluorescencyjne meduzy w Paryżu

Paryskie akwarium jest nowym domem dla 45 gatunków fluorescencyjnych meduz. Hipnotyzujące parzydełkowce mają zobrazować odwiedzającym, jaki wpływ na życie w oceanach ma globalne ocieplenie. W przeciwieństwie do większości gatunków znajdujących się w akwarium, meduzom odpowiada rosnąca temperatura w morzach i oceanach.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24

Kendall Jenner najlepiej zarabiającą modelką

27.12 | Kendall Jenner może nie jest najlepiej zarabiającą osobą w swojej rodzinie, ale wśród modelek nie ma sobie równych. Na konto 23-latki w ciągu 12 miesięcy wpłynęło 22,5 miliona dolarów, czyli równowartość około 85 milionów złotych.

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Źródło: tvn24

Dlaczego firma innogy Polska nie składa wniosków taryfowych do URE?

08.01 | - Firma innogy nie ma obowiązku przedkładania taryf prezesowie Urzędu Regulacji Energetyki. Wynika to z pewnych zaszłości historycznych. Kiedyś było tak, że taryfowane było wszystko: wytwarzanie, obrót i dystrybucja energii. Stopniowo od tego odchodziliśmy. Wytwarzania już nikt nie taryfuje, natomiast jeżeli chodzi o przedsiębiorstwa, które sprzedają nam energię one są zobowiązane do przedkładania swoich cenników prezesowi Urzędu Regulacji Energetyki, jeżeli chodzi o sprzedaż do gospodarstw domowych. Natomiast firma innogy, wtedy jeszcze RWE, uzyskała sądownie inny status - tłumaczyła w rozmowie z TVN24 Agnieszka Głośniewska, rzecznik prasowy URE.