3...2...1...

Jay-Z najbogatszym raperem Odtwórz: Jay-Z najbogatszym raperem
Źródło: TVN24 BiS

Jay-Z najbogatszym raperem

4.03 | Jay-Z jest najbogatszym raperem na świecie - wynika z najnowszej listy opublikowanej przez magazyn "Forbes". Majątek 48-latka wart jest 900 milionów dolarów. To nie tylko dzięki działalności muzycznej i serwisowi streamingowemu, ale również inwestycji w dwie marki produkującej alkohol. Na drugim miejscu, z majątkiem szacowanym na 825 milionów dolarów znalazł się Diddy, który rok temu był liderem zestawienia. Podium zamyka Dr. Dre, który zgromadził 770 milionów dolarów. Materiał programu "24 Godziny".

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: tvn24bis

Na co iść do kina? "Ten film mówi o dewastacji rodziny i upadku elit"

17.03 | Na jakie filmowe premiery warto wybrać się do kina? Co nowego wydarzyło się w świecie muzyki w ostatnim tygodniu? O tym, w kulturalnym przeglądzie w TVN24 BiS, opowiedziała Ewelina Woźnica z TVN24. - Film "Happy End" w reżyserii Michaela Hanekego, który w skali mikro skupia się na dewastacji rodziny a w skali makro na upadku europejskich elit - mówiła Ewelina Woźnica.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24bis.pl

Czy Polskę stać na euro? Oto plusy i minusy wspólnej waluty

28.01 | Czy stać nas na euro? Zdaniem prezydenta Andrzej Dudy, powinniśmy przyjąć wspólną walutę dopiero wtedy, kiedy zarobki przeciętnego Polaka mniej więcej zbliżą się do średniej unijnej. Prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński ocenia, że może to nastąpić za minimum 20 lat. Tymczasem ekonomiści wymieniają plusy i minusy wejścia do eurogrupy