3...2...1...

Jay-Z najbogatszym raperem Odtwórz: Jay-Z najbogatszym raperem
Źródło: TVN24 BiS

Jay-Z najbogatszym raperem

4.03 | Jay-Z jest najbogatszym raperem na świecie - wynika z najnowszej listy opublikowanej przez magazyn "Forbes". Majątek 48-latka wart jest 900 milionów dolarów. To nie tylko dzięki działalności muzycznej i serwisowi streamingowemu, ale również inwestycji w dwie marki produkującej alkohol. Na drugim miejscu, z majątkiem szacowanym na 825 milionów dolarów znalazł się Diddy, który rok temu był liderem zestawienia. Podium zamyka Dr. Dre, który zgromadził 770 milionów dolarów. Materiał programu "24 Godziny".

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Reuters

Przefiltrowali chardonnay przez czerwone skórki. Efekt: turkusowe wino

10.08 | W śródziemnomorskim kurorcie Sete we Francji goście restauracji i plażowych barów mogli spróbować pierwszej partii turkusowego wina. Trunek zawdzięcza kolor specjalnej recepturze. Wino ze szczepu chardonnay filtrowane jest przez skórki czerwonych winogron. Zawierają one naturalne barwniki - antocyjany - które nadają tę niecodzienną barwę. Produkowane w Hiszpanii Vindigo - bo tak nazywa się wino - spotkało się z dużym zainteresowaniem. Firmę zasypały zamówienia z całego świata.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24bis.pl

Czy Polskę stać na euro? Oto plusy i minusy wspólnej waluty

28.01 | Czy stać nas na euro? Zdaniem prezydenta Andrzej Dudy, powinniśmy przyjąć wspólną walutę dopiero wtedy, kiedy zarobki przeciętnego Polaka mniej więcej zbliżą się do średniej unijnej. Prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński ocenia, że może to nastąpić za minimum 20 lat. Tymczasem ekonomiści wymieniają plusy i minusy wejścia do eurogrupy