Pracownicze Plany Kapitałowe

Jarosław Sadowski o PPK: to nie jest do końca tak, że my tracimy Odtwórz: Jarosław Sadowski o PPK: to nie jest do końca tak, że my tracimy
Źródło: TVN24 BiS

Jarosław Sadowski o PPK: to nie jest do końca tak, że my tracimy

31.10| To nie jest do końca tak, że my tracimy. Dostajemy co prawda mniejszą wypłatę, ale gdzieś tam na tym rachunku w ramach Pracowniczych Planów Kapitałowych są zapisywane pieniądze, które zostały tam odłożone - wyjaśnił w programie "Bilans" na antenie TVN24BiS główny analityk Expandera Jarosław Sadowski, odnosząc się do zmian jakie niedługo czekają pracowników największych firm. Według eksperta oszczędzanie w PPK jest dużo bardziej korzystne niż lokata, czy zwykłe odkładanie pieniędzy.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Fakty TVN

Kajakiem przez wodospad

26-letni Amerykanin jako pierwszy na świecie pokonał czterdziestometrowy wodospad w Chile. Rzucił się w dół w kajaku. A gdy wypłynął, z uśmiechem przyznał, że to był jego najbardziej zwariowany skok. Materiał "Faktów" TVN.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.