3...2...1...

Jakie nowoczesne terapie ratują życie pacjentów? Odtwórz: Jakie nowoczesne terapie ratują życie pacjentów?
Źródło: TVN24 BiS

Jakie nowoczesne terapie ratują życie pacjentów?

15.03 | Kiedy medycyna zawodzi, chorzy często uciekają się do metod niekonwencjonalnych. Na rynku - obok ziół czy preparatów, przygotowanych przez zielarzy i farmaceutów - roi się od oszustów, którzy żerują na ludzkiej rozpaczy i desperacji. Jak nie dać się nabrać, a przede wszystkim: jak nie zaszkodzić zdrowiu - mówili goście Rafała Wojdy w programie "Świat" w TVN24 BiS

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Reuters

Hipnotyzujący widok. Fluorescencyjne meduzy w Paryżu

Paryskie akwarium jest nowym domem dla 45 gatunków fluorescencyjnych meduz. Hipnotyzujące parzydełkowce mają zobrazować odwiedzającym, jaki wpływ na życie w oceanach ma globalne ocieplenie. W przeciwieństwie do większości gatunków znajdujących się w akwarium, meduzom odpowiada rosnąca temperatura w morzach i oceanach.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24

Kendall Jenner najlepiej zarabiającą modelką

27.12 | Kendall Jenner może nie jest najlepiej zarabiającą osobą w swojej rodzinie, ale wśród modelek nie ma sobie równych. Na konto 23-latki w ciągu 12 miesięcy wpłynęło 22,5 miliona dolarów, czyli równowartość około 85 milionów złotych.

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Forum Ekonomiczne w Davos bez udziału Trumpa

22.01| Spory handlowe, napięte stosunki międzynarodowe, brexit i spowolnienie wzrostu. To tylko niektóre tematy, które zdominują Światowe Forum Ekonomiczne w Davos. W Szwajcarii zabraknie jednak wielu liderów.