Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Jak wygląda przegląd samolotu? Odtwórz: Jak wygląda przegląd samolotu?
Źródło: TVN Turbo

Jak wygląda przegląd samolotu?

31.01 | Samolot to nie jest samochód. Nie można zatrzymać się na poboczu, bo coś się popsuło. Staramy się wykonywać naszą pracę jak najlepiej bo mamy świadomość, że ludzie powierzają nam własne życie - mówi Patrycja Kos, pomocnik mechanika lotniczego w firmie Linetech. Reporterka TVN Turbo odwiedziła hangar w Pyrzowicach, gdzie sprawdzała, jak z bliska wygląda przegląd samolotu.

Likwidacja OFE

Źródło: TVN24 BiS

Jak będzie wyglądała likwidacja OFE?

28.05 | OFE zostaną zlikwidowane, a wszystkie oszczędności tam zgromadzone zostaną automatycznie przekazane do IKE. Będzie się to wiązać z 15-procentową opłatą przekształceniową. Opłaty nie będzie, jeśli członek OFE zdecyduje, by oszczędności trafiły do ZUS. O szczegółach w TVN24 BiS mówił Paweł Blajer.

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: tvn24

Prezydent Duda o rozmowach gospodarczych w Davos

23.01 | - Z prezydentem Brazylii będziemy rozmawiali o współpracy gospodarczej, to wielka gospodarka Ameryki Południowej. To dzisiaj nasz największy partner handlowy w Ameryce Południowej, ale zarazem (...) potencjalne możliwości są znacznie większe - powiedział prezydent Andrzej Duda. Jak dodał, rozmawiał już z przedstawicielami firm Procter & Gamble oraz Sokon Motor.

Ceny prądu w 2019 roku

Wzrost cen prądu dla przedsiębiorców

31.05| - Miało być taniej, miały być rekompensaty. Mieliśmy nie odczuć skutków błędnej polityki PiS-u, jeżeli chodzi o ceny energii. Zakończyły się wybory, jest tydzień po wyborach i nagle okazuje się, że wszyscy będziemy płacić więcej – powiedział natomiast Marcin Kierwiński z PO.