Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Jak walczyć ze stresem? Praktyczne porady ekspertów Odtwórz: Jak walczyć ze stresem? Praktyczne porady ekspertów
Źródło: TVN24 BiS

Jak walczyć ze stresem? Praktyczne porady ekspertów

11.11 | - Stres to nie jest tylko napięcie wynikające z naszego ciała, ale również wynikające z pędu życia - podkreślają Joanna i Dariusz Brzezińscy, trenerzy, dietetycy. Jak dodają, "ważne żeby to ograniczyć". - Fajnie jest pić np. po godz. 16-17 herbatę z czerwonego krzewu, która jest rozluźniająca - wskazują eksperci, jednocześnie podkreślając ogromną wagę regularnego odżywania. Źle na nasz organizm wpływa bowiem np. obfita kolacja. - Wpadamy w fazę REM, często śnią się nam koszmary - mówi Dariusz Brzeziński. Joanna Brzezińska wskazuje również na skuteczne, domowe sposoby na zrelaksowanie

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.