3...2...1...

Jak tanio podróżować? "Można odkrywać miasta bez wydawania gotówki" Odtwórz: Jak tanio podróżować? "Można odkrywać miasta bez wydawania gotówki"
Źródło: TVN24BiS /

Jak tanio podróżować? "Można odkrywać miasta bez wydawania gotówki"

06.01 | 2 euro - tyle wynosił najniższy koszt całego wyjazdu Włodka Nielipińskiego, podróżnika i autora bloga „Pan czosnek w podróży”, który w programie Pokaż nam Świat w TVN24 BiS zdradził skuteczne metody na tanie podróżowanie. - Przed podróżą zawsze szukam miejsc, które można odwiedzić za darmo. Można odkrywać miasta bez wydawania gotówki - mówił Nielipiński.

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: tvn24bis

Na co wybrać się do kina? "Ten film trzyma w napięciu"

21.08 | Film "Sicario 2: Soldado" to kawał dobrego kina. To jest ten typ seansu, kiedy siedzimy na krawędzi kinowego fotela i nie chcemy odwrócić wzroku choć na chwilę. To jest trzymające w napięciu, dobre kino - mówiła w TVN24 BiS Ewelina Woźnica z TVN24.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24bis.pl

Czy Polskę stać na euro? Oto plusy i minusy wspólnej waluty

28.01 | Czy stać nas na euro? Zdaniem prezydenta Andrzej Dudy, powinniśmy przyjąć wspólną walutę dopiero wtedy, kiedy zarobki przeciętnego Polaka mniej więcej zbliżą się do średniej unijnej. Prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński ocenia, że może to nastąpić za minimum 20 lat. Tymczasem ekonomiści wymieniają plusy i minusy wejścia do eurogrupy