Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Jak połączyć podróżowanie z bieganiem? Odtwórz: Jak połączyć podróżowanie z bieganiem?
Źródło: TVN24 BiS

Jak połączyć podróżowanie z bieganiem?

4.05 | Wojciech Machnik pobiegł w maratonach na pięciu kontynentach i już planuje podbić dwa kolejne - m.in. w październiku 2018 r ma zamiar wziąć udział w biegu w Australii, a w 2021 roku - na odległej Antarktydzie. - To jest moja praca - mówił. Jak dodawał, pracował przez kilkanaście lat, "po czym pasja wygrała i w tej chwili to jest mój sposób na życie". O tym, jak połączyć podróże ze sportem opowiadał w TVN24 BiS

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Źródło: tvn24bis.pl

Ceny prądu. Bartłomiej Derski o opłatach za dystrybucję

Ustaloną ceną objęte zostaną wszystkie rodzaje umów ws. dostaw energii elektrycznej - przewiduje projekt nowelizacji ustawy ws. cen prądu, który w poniedziałek opublikowano na e-stronach Sejmu. Ponadto nowymi przepisami ma być objęta tylko energia elektryczna, a nie stawki sieciowe. - Za dystrybucję ministerstwo mocno obniżyło jeden składnik - opłatę przejściową - wyjaśniał Bartłomiej Derski.

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.

Strajk w LOT

Paweł Borys zmierza na spotkanie z zarządem PLL LOT

Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys oraz prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski spotkali się z protestującymi pracownikami PLL LOT. Po spotkaniu udali się do siedziby zarządu PLL LOT.