Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Jak odzyskać pieniądze z niewykorzystanego OC? Odtwórz: Jak odzyskać pieniądze z niewykorzystanego OC?
Źródło: TVN Turbo

Jak odzyskać pieniądze z niewykorzystanego OC?

17.09 | Kierowcy, którzy kupują samochód nie zawsze wiedzą, czy ubezpieczenie poprzedniego właściciela przechodzi na nowego nabywcę. - Prawa i obowiązki z ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej przechodzą przechodzą ze sprzedającego na kupującego - rozwiewa wątpliwości Anna Trzcińska z Miesięcznika Ubezpieczeniowego. Jak tłumaczy, polisa działa tylko do końca okresu ubezpieczeniowego zapisanego w umowie. Nowy właściciel auta może ją także swobodnie wypowiedzieć. Na tym zależy zwłaszcza byłym właścicelom auta, którzy chętnie odzyskaliby pieniądze z niewykorzystanego OC. Jednak na podstawie obowiązujących przepisów, zwrot należy się tylko w sytuacji, gdy nabywca zrezygnuje z ubezpieczenia i wypowie umowę. Materiał programu "Raport" TVN Turbo

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.