Frankowicze

Jak frankowicze mogą zwiększyć swoje szanse w sądzie? Odtwórz: Jak frankowicze mogą zwiększyć swoje szanse w sądzie?
Źródło: tvn24bis

Jak frankowicze mogą zwiększyć swoje szanse w sądzie?

14.02 | Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości poradził frankowiczom, aby „brali sprawy w swoje ręce” i walczyli o przewalutowanie kredytów przed sądami. Jak się do tego przygotować? Wyjaśnia Paweł Blajer w programie „Biznes dla ludzi”.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Reuters

Dziennikarka zatrzymała pędzącego konia

24.05.2018 l To nie był typowy dzień w pracy dla Hayley Moore. Reporterka pracująca podczas wyścigów konnych została bohaterką dnia na walijskim torze w Chepstow. Dziennikarka dostrzegła konia, który chwilę wcześniej zrzucił dżokeja Franka Berry'ego i postanowiła działać. Stanęła na drodze pędzącego zwierzęcia, a gdy to je staranowało zdołała chwycić lejce i je zatrzymać. Wyszła z tego bez szwanku, otrzepała się i po chwili wstała, a jej koledzy w studiu zmierzyli, że w momencie zderzenie koń biegł aż 56 km/h!

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.