Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Saryusz-Wolski: Ukraina już wcześniej powinna dostać broń Odtwórz: Saryusz-Wolski: Ukraina już wcześniej powinna dostać broń
Źródło: TVN24 BiS

Saryusz-Wolski: Ukraina już wcześniej powinna dostać broń

27.02 | Ukraina już wcześniej powinna dostać śmiercionośną broń. Nie ma żadnych przeszkód formalnych, aby sprzedawać broń Ukrainie. Nie można też wykluczyć tego, że dostawy broni idą na Ukrainę tylko te działania są ukryte przed wzrokiem rosyjskim i opinii publicznej. Istnieją obawy, że jawne dostarczenie broni na Ukrainę, będzie odebrane przez Rosję jako wypowiedzenie wojny -mówił na antenie TVN24 Biznes i Świat Jacek Saryusz-Wolski, eurodeputowany Platformy Obywatelskiej.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: TVN

"Starsza pani musi fiknąć" - zwiastun

Nowy program "Starsza pani musi fiknąć" to zabawna, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji telewizyjna przygoda, w której udział biorą matki (lub w niektórych przypadkach ojcowie) wraz ze swoim znanym dzieckiem albo dziecko ze znanym rodzicem. Razem spełniają niezrealizowane dotąd, niekiedy ekstremalne marzenia o wspólnych podróżach i unikalnych chwilach spędzonych razem. Czas poznać swoich bliskich na nowo! Joanna Krupa, Dawid Kwiatkowski, Andrzej Piaseczny, Tomasz Szczepanik, Joanna Jędrzejczyk wraz z mamami, Anna Dereszowska i Paweł Fajdek z ojcami oraz Magda Gessler z synem – to pary rodziców z dziećmi, które udadzą się na niezapomnianą wyprawę.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.

Likwidacja OFE

Źródło: TVN24 BiS

Jak będzie wyglądała likwidacja OFE?

28.05 | OFE zostaną zlikwidowane, a wszystkie oszczędności tam zgromadzone zostaną automatycznie przekazane do IKE. Będzie się to wiązać z 15-procentową opłatą przekształceniową. Opłaty nie będzie, jeśli członek OFE zdecyduje, by oszczędności trafiły do ZUS. O szczegółach w TVN24 BiS mówił Paweł Blajer.