Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Irytujące opłaty bankowe. Jak się ich ustrzec? Odtwórz: Irytujące opłaty bankowe. Jak się ich ustrzec?

Irytujące opłaty bankowe. Jak się ich ustrzec?

22.09 | - Idziemy do bankomatu, chcemy wypłacić gotówkę, nie spodziewamy się żadnej prowizji. Nagle okazuje się, że pojawiają się jednak opłaty, takie jak np. prowizje czy odsetki - opowiadał gość "Biznesu dla Ludzi" Jarosław Sadowski z Expander, który wyjaśniał, że wiele dodatkowych kosztów pojawia się wskutek pomyłki karty kredytowej i płatniczej. Innymi irytującymi przypadkami są np. niejasne zasady dotyczące opłat za przelewy walutowe czy też podwójne przewalutowanie.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.