Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Zaczyna się inspekcja KE w sprawie nielegalnego uboju krów Odtwórz: Zaczyna się inspekcja KE w sprawie nielegalnego uboju krów
Źródło: tvn24

Zaczyna się inspekcja KE w sprawie nielegalnego uboju krów

4.02 | Rozpoczyna się wizyta inspektorów Komisji Europejskiej, którzy mają zbadać sprawę nielegalnego uboju krów. Harmonogram inspekcji ma prawdopodobnie zostać zaprezentowany podczas poniedziałkowej konferencji Głównego Lekarza Weterynarii Pawła Niemczuka.

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Bartłomiej Derski o doniesieniach "Dziennika Gazety Prawnej''

Ponad 16 miliardów złotych w skali roku może kosztować budżet ręczne sterowanie cenami energii elektrycznej - dowiedział się "Dziennik Gazeta Prawna".

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.

Strajk w LOT

Paweł Borys zmierza na spotkanie z zarządem PLL LOT

Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys oraz prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski spotkali się z protestującymi pracownikami PLL LOT. Po spotkaniu udali się do siedziby zarządu PLL LOT.