Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Ile zapłacimy za paliwo? Odtwórz: Ile zapłacimy za paliwo?
Źródło: TVN24 Biznes i Świat

Ile zapłacimy za paliwo?

06.03 | W tym tygodniu ceny paliw znów poszły w górę - wynika z danych BM Reflex. Za popularną Pb95 trzeba zapłacić średnio 4,59 zł za litr (o 6 groszy więcej), a za "98" 4,81 zł za litr (więcej o 4 grosze). Droższy jest też olej napędowy - średnio za litr tego paliwa trzeba zapłacić 4,67 zł. Taniej - średnio o 3 grosze na litrze - kosztuje autogaz - 1,85 zł. Najdroższe paliwo jest na północy Polski oraz w woj. łódzkim. Najtańsze na Podlasiu, Dolnym Śląsku, w woj. opolskim i podkarpackim.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.