Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Ile zapłacę za bilety, co zjeść na miejscu. Wszystko o wyprawie do Ugandy Odtwórz: Ile zapłacę za bilety, co zjeść na miejscu. Wszystko o wyprawie do Ugandy
Źródło: TVN24 BiS

Ile zapłacę za bilety, co zjeść na miejscu. Wszystko o wyprawie do Ugandy

20.08 | Planujesz wycieczkę do Ugandy? Jak wskazuje Jakub Porada, za bilet lotniczy do tego kraju trzeba zapłacić 3004 złote w jedną stronę. Do tego trzeba doliczyć transport busem z lotniska, który sięga 40 złotych. Doba w motelu wraz ze śniadaniem kosztuje tymczasem 36 złotych. Jeżeli chcemy skorzystać z oferty biura podróżniczego, musimy liczyć się z wydatkiem rzędu 8168 złotych za dziewięciodniową wycieczkę. Ze specjałów ugandyjskiej kuchni warto spróbować matoke, czyli papki z zielonych bananów z kurczakiem i ryżem. Ciekawą propozycją może być ponadto rolex, jajko i warzywa w naleśniku

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.