3...2...1...

Ile kosztuje podróż do Rumunii? Odtwórz: Ile kosztuje podróż do Rumunii?
Źródło: TVN24 BiS

Ile kosztuje podróż do Rumunii?

18.08 | Planujesz wycieczkę do Rumunii? Bilet lotniczy w dwie strony z Warszawy do Bukaresztu można nabyć już za 244 złote. Nocleg na miejscu kosztuje zaś od 21 do 932 złotych za dobę. Alternatywą jest dziewięciodniowa, zorganizowana wycieczka rowerowa za którą trzeba zapłacić 1890 złotych. Z lokalnych przysmaków warto spróbować golonki oraz ciobra de burta, czyli rumuńskich flaków. Materiał z cyklu "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS.

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Fakty w Południe

Mikołaje, iluminacje i choinki od USA po Australię

Świąteczna atmosfera na całym świecie jest nie tylko odczuwalna, ale i widoczna - trwają przygotowania do świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Choinki, iluminacje i święty Mikołaj to wizytówka prawie każdego miasta.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24bis.pl

Czy Polskę stać na euro? Oto plusy i minusy wspólnej waluty

28.01 | Czy stać nas na euro? Zdaniem prezydenta Andrzej Dudy, powinniśmy przyjąć wspólną walutę dopiero wtedy, kiedy zarobki przeciętnego Polaka mniej więcej zbliżą się do średniej unijnej. Prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński ocenia, że może to nastąpić za minimum 20 lat. Tymczasem ekonomiści wymieniają plusy i minusy wejścia do eurogrupy

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Premier o cenach prądu

Kilku ministrów pracuje nad tym, aby wypracować odpowiednie rozwiązania w tych okolicznościach, w których jesteśmy, tak aby wypełnić tę naszą obietnicę - oświadczył w środę premier Mateusz Morawiecki, pytany o działania rządu ws. cen energii elektrycznej.