Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Ile kosztuje podróż do Panamy? Odtwórz: Ile kosztuje podróż do Panamy?
Źródło: TVN24 BiS

Ile kosztuje podróż do Panamy?

14.07 | Panama to urokliwe, ale dla Polaków wciąż zagadkowe miejsce. Bilet lotniczy do tego kraju, z jedną przesiadką, kupimy za około 3700 złotych. Z kolei za 11-dniową wycieczkę trzeba zapłacić około 8250 złotych. Nocleg na polu namiotowym znajdziemy już za 67 złotych. Kurczak z ryżem, fasolą i sałatką kosztuje około 15 złotych, a mała butelka rumu - około 11 złotych. O szczegółach, w programie "Pokaż nam świat" opowiadał Jakub Porada.

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Źródło: tvn24bis.pl

Ceny prądu. Bartłomiej Derski o opłatach za dystrybucję

Ustaloną ceną objęte zostaną wszystkie rodzaje umów ws. dostaw energii elektrycznej - przewiduje projekt nowelizacji ustawy ws. cen prądu, który w poniedziałek opublikowano na e-stronach Sejmu. Ponadto nowymi przepisami ma być objęta tylko energia elektryczna, a nie stawki sieciowe. - Za dystrybucję ministerstwo mocno obniżyło jeden składnik - opłatę przejściową - wyjaśniał Bartłomiej Derski.

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.

Strajk w LOT

Paweł Borys zmierza na spotkanie z zarządem PLL LOT

Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys oraz prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski spotkali się z protestującymi pracownikami PLL LOT. Po spotkaniu udali się do siedziby zarządu PLL LOT.