Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Ile kosztuje podróż do Miami? Odtwórz: Ile kosztuje podróż do Miami?
Źródło: TVN24 BiS

Ile kosztuje podróż do Miami?

16.12 | Miami stanowi jedno z najważniejszych centrów światowych finansów, handlu międzynarodowego, kultury, mediów, rozrywki i sztuki. Bilet lotniczy do największego miasta Florydy można kupić od 2230 złotych (z dwiema przesiadkami). Z kolei tygodniowa wycieczka to koszt około 6500 złotych. Nocleg można znaleźć już od 129 złotych za dobę. Chętnych na wypożyczenie samochodu mogą zaskoczyć przystępne ceny paliwa; za it benzyny trzeba zapłacić około 2,8 złotego. O szczegółach, w programie "Pokaż nam świat" opowiadał Jakub Porada.

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Źródło: tvn24bis.pl

Ceny prądu. Bartłomiej Derski o opłatach za dystrybucję

Ustaloną ceną objęte zostaną wszystkie rodzaje umów ws. dostaw energii elektrycznej - przewiduje projekt nowelizacji ustawy ws. cen prądu, który w poniedziałek opublikowano na e-stronach Sejmu. Ponadto nowymi przepisami ma być objęta tylko energia elektryczna, a nie stawki sieciowe. - Za dystrybucję ministerstwo mocno obniżyło jeden składnik - opłatę przejściową - wyjaśniał Bartłomiej Derski.

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.

Strajk w LOT

Paweł Borys zmierza na spotkanie z zarządem PLL LOT

Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys oraz prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski spotkali się z protestującymi pracownikami PLL LOT. Po spotkaniu udali się do siedziby zarządu PLL LOT.