Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Ile kosztuje podróż do Bułgarii? Odtwórz: Ile kosztuje podróż do Bułgarii?
Źródło: TVN24 BiS

Ile kosztuje podróż do Bułgarii?

7.07 | Bułgaria jest znanym i lubianym przez Polaków kierunkiem wakacyjnym. Nie bez znaczenia jest fakt, że wakacje w tym kraju nie będą stanowić dużego obciążenia dla naszych portfeli. Bilet lotniczy w obie strony z Warszawy do Burgas można kupić już za 148 złotych. Ośmiodniowa wycieczka do Sozopola do koszt około 1700 złotych. Noclegi z hostelu w Warnie zaczynają się od 30 złotych. Szopska sałatka kosztuje około 9 złotych, a tarator (chłodnik z jogurtem, ogórkami i czosnkiem) - około 5 złotych. O szczegółach, w programie "Pokaż nam świat", opowiadał Jakub Porada.

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Źródło: tvn24bis.pl

Ceny prądu. Bartłomiej Derski o opłatach za dystrybucję

Ustaloną ceną objęte zostaną wszystkie rodzaje umów ws. dostaw energii elektrycznej - przewiduje projekt nowelizacji ustawy ws. cen prądu, który w poniedziałek opublikowano na e-stronach Sejmu. Ponadto nowymi przepisami ma być objęta tylko energia elektryczna, a nie stawki sieciowe. - Za dystrybucję ministerstwo mocno obniżyło jeden składnik - opłatę przejściową - wyjaśniał Bartłomiej Derski.

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.

Strajk w LOT

Paweł Borys zmierza na spotkanie z zarządem PLL LOT

Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys oraz prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski spotkali się z protestującymi pracownikami PLL LOT. Po spotkaniu udali się do siedziby zarządu PLL LOT.