Europejski Kongres Gospodarczy 2019

"Pokaż nam świat": Ile kosztuje podróż do Australii? Odtwórz: "Pokaż nam świat": Ile kosztuje podróż do Australii?
Źródło: tvn24bis

"Pokaż nam świat": Ile kosztuje podróż do Australii?

4.05 | Za bilety lotnicze z Warszawy do Brisbane zapłacimy około 3826 złotych. Trzeba się jednak liczyć z przesiadkami w Rzymie i Abu Zabi. Koszt 22-dniowej wycieczki objazdowej "Australia i Nowa Zelandia" to natomiast prawie 22 tysiące złotych. Ceny noclegów w Brisbane zaczynają się od 112 złotych. Przejazd komunikacją miejską kosztuje z kolei około 11 złotych. Za posiłek w taniej restauracji trzeba zapłacić około 40 złotych. Więcej szczegółów w programie "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS zdradza Jakub Porada.

Likwidacja OFE

Źródło: TVN24 BiS

Jak będzie wyglądała likwidacja OFE?

28.05 | OFE zostaną zlikwidowane, a wszystkie oszczędności tam zgromadzone zostaną automatycznie przekazane do IKE. Będzie się to wiązać z 15-procentową opłatą przekształceniową. Opłaty nie będzie, jeśli członek OFE zdecyduje, by oszczędności trafiły do ZUS. O szczegółach w TVN24 BiS mówił Paweł Blajer.

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: tvn24

Prezydent Duda o rozmowach gospodarczych w Davos

23.01 | - Z prezydentem Brazylii będziemy rozmawiali o współpracy gospodarczej, to wielka gospodarka Ameryki Południowej. To dzisiaj nasz największy partner handlowy w Ameryce Południowej, ale zarazem (...) potencjalne możliwości są znacznie większe - powiedział prezydent Andrzej Duda. Jak dodał, rozmawiał już z przedstawicielami firm Procter & Gamble oraz Sokon Motor.

Ceny prądu w 2019 roku

Wzrost cen prądu dla przedsiębiorców

31.05| - Miało być taniej, miały być rekompensaty. Mieliśmy nie odczuć skutków błędnej polityki PiS-u, jeżeli chodzi o ceny energii. Zakończyły się wybory, jest tydzień po wyborach i nagle okazuje się, że wszyscy będziemy płacić więcej – powiedział natomiast Marcin Kierwiński z PO.