Wideo dnia TVN24 BiŚ

Idą święta. Ile i na co wydamy w tym roku? Odtwórz: Idą święta. Ile i na co wydamy w tym roku?

Idą święta. Ile i na co wydamy w tym roku?

2.12 | Polska rodzina wyda na święta 1 282 zł, o 11 proc. więcej niż rok temu - wynika z raportu przygotowanego przez Deloitte. Okazuje się, że Polacy zwiększają bożonarodzeniowe budżety, ale chcą nimi racjonalnie gospodarować. W Polsce najbardziej pożądanym prezentem pozostają książki, natomiast w większości badanych krajów europejskich jest to gotówka. Upominki coraz chętniej kupujemy przez Internet, a zakupy spożywcze robimy przede wszystkim w dyskontach. Aż 43 proc. Polaków po prezenty wybierze się pomiędzy 1 a 15 grudnia - to najważniejsze wnioski płynące z raportu.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Minister rodziny o kosztach programu Rodzina 500 plus na pierwsze dziecko

19.03 | Koszt nowego programu 500 plus jest oceniany na 31 miliardów złotych w 2019 roku i ponad 41 miliardów w pełnym roku budżetowym - powiedziała minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska.