Likwidacja OFE

Gwatemala. Sprawdź, jak podróżoać po tym kraju Odtwórz: Gwatemala. Sprawdź, jak podróżoać po tym kraju
Źródło: TVN24 BiS

Gwatemala. Sprawdź, jak podróżoać po tym kraju

4.06| Gwatemala oddalona jest od Polski o ponad 10 tysięcy kilometrów. Do tego odległego zakątka świata można polecieć w dwie nawet za nieco ponad 3 tysiące złotych. kiedy już znajdziemy się na miejscu, musimy pamiętać o zmianie czasu: 6 godzin do tyłu. Ceny noclegu wahają się w Gwatemali od 18 do 690 złotych. Lokalnym przysmakiem jest pierś z kurczaka z ziemniakami w tortilli albo ryż z warzywami i kurczakiem. Więcej o tym egzotycznym zakątku opowiadał Jakub Porada w programie "Pokaż nam Świat" w TVN24 BIS

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: tvn24

Prezydent Duda o rozmowach gospodarczych w Davos

23.01 | - Z prezydentem Brazylii będziemy rozmawiali o współpracy gospodarczej, to wielka gospodarka Ameryki Południowej. To dzisiaj nasz największy partner handlowy w Ameryce Południowej, ale zarazem (...) potencjalne możliwości są znacznie większe - powiedział prezydent Andrzej Duda. Jak dodał, rozmawiał już z przedstawicielami firm Procter & Gamble oraz Sokon Motor.

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Źródło: tvn24bis.pl

Ceny prądu. Bartłomiej Derski o opłatach za dystrybucję

Ustaloną ceną objęte zostaną wszystkie rodzaje umów ws. dostaw energii elektrycznej - przewiduje projekt nowelizacji ustawy ws. cen prądu, który w poniedziałek opublikowano na e-stronach Sejmu. Ponadto nowymi przepisami ma być objęta tylko energia elektryczna, a nie stawki sieciowe. - Za dystrybucję ministerstwo mocno obniżyło jeden składnik - opłatę przejściową - wyjaśniał Bartłomiej Derski.

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.