Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Gośćmi TVN24 BiS byli Joanna Maćkowiak-Pandera i Rafał Zasuń Odtwórz: Gośćmi TVN24 BiS byli Joanna Maćkowiak-Pandera i Rafał Zasuń
Źródło: TVN24 BiS

Gośćmi TVN24 BiS byli Joanna Maćkowiak-Pandera i Rafał Zasuń

14.09 | - Ustawa ma gwarantować wytwórcom, że będą mieli przychody, które pozwolą im na utrzymanie mocy w systemie energetycznym - mówi o projekcie ustawy o rynku mocy Joanna Maćkowiak-Pandera z Forum Energii. Jak dodaje, na ten cel będziemy płacić w sumie 4 miliardy złotych rocznie. - Cały ciężar transformacji i uzupełnienia brakujących przychodów spadnie na małe i średnie przedsiębiorstwa - wskazuje gość programu "Bilans" w TVN24 BiS. Rafał Zasuń z portalu Wysokienapiecie.pl zauważa jednak, że podwyżki opłat czekają również gospodarstwa domowe. - Będziemy więcej płacić (...) 40 złotych rocznie - mówi

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.