Rozmowa Poranka

Gościem TVN24 BiS był Sławomir Neumann Odtwórz: Gościem TVN24 BiS był Sławomir Neumann
Źródło: TVN24 BiS

Gościem TVN24 BiS był Sławomir Neumann

02.02 | - To rząd, który buciorami wchodzi w wiele wolności obywatelskich i wiele segmentów życia publicznego próbuje wywracać do góry nogami - mówi o rządach PiS Sławomir Neumann, przewodniczący klubu parlamentarnego PO. Jego zdaniem, nie ma jednak obaw o opuszczenie Wspólnoty przez Polskę. - Chęć pozostania w Unii w polskim społeczeństwie jest znacznie większa niż w elitach Prawa i Sprawiedliwości - zwraca uwagę gość "Poranka" w TVN24 BiS

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Fakty TVN

Dokąd Polacy jeżdżą na wakacje?

Turcja na miejscu pierwszym, za nią greckie wyspy, a na trzecim miejscu Bułgaria. Bałtyk wciąż trzyma się mocno. Oto najpopularniejsze kierunki w tym sezonie wakacyjnym. Wiele osób szuka także czegoś nowego, innego, nieznanego - stąd przebojowe Albania i Czarnogóra.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.