3...2...1...

Gościem TVN24 BiS był generał Stanisław Koziej Odtwórz: Gościem TVN24 BiS był generał Stanisław Koziej
Źródło: TVN24 BiS

Gościem TVN24 BiS był generał Stanisław Koziej

01.06 | - Myśli się o 50 tysiącach żołnierzy w Wojskach Obrony Terytorialnej, co zjada pieniądze na modernizację techniczną - uważa generał Stanisław Koziej. Gość "Rozmowy Poranka" w TVN24 BiS dodaje, nowego rodzaju sił zbrojnych "nie można traktować jako fundamentu armii". Zdaniem byłego szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego, Wojska Obrony Terytorialnej "będzie trzeba w przyszłości przekształcić w system szkolenia rezerw mobilizacyjnych na wypadek wojny"

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Reuters

Dziennikarka zatrzymała pędzącego konia

24.05.2018 l To nie był typowy dzień w pracy dla Hayley Moore. Reporterka pracująca podczas wyścigów konnych została bohaterką dnia na walijskim torze w Chepstow. Dziennikarka dostrzegła konia, który chwilę wcześniej zrzucił dżokeja Franka Berry'ego i postanowiła działać. Stanęła na drodze pędzącego zwierzęcia, a gdy to je staranowało zdołała chwycić lejce i je zatrzymać. Wyszła z tego bez szwanku, otrzepała się i po chwili wstała, a jej koledzy w studiu zmierzyli, że w momencie zderzenie koń biegł aż 56 km/h!

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24bis.pl

Czy Polskę stać na euro? Oto plusy i minusy wspólnej waluty

28.01 | Czy stać nas na euro? Zdaniem prezydenta Andrzej Dudy, powinniśmy przyjąć wspólną walutę dopiero wtedy, kiedy zarobki przeciętnego Polaka mniej więcej zbliżą się do średniej unijnej. Prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński ocenia, że może to nastąpić za minimum 20 lat. Tymczasem ekonomiści wymieniają plusy i minusy wejścia do eurogrupy