Rozmowa Poranka

Gościem TVN24 BiS był Adrian Zandberg Odtwórz: Gościem TVN24 BiS był Adrian Zandberg
Źródło: TVN24 BiS

Gościem TVN24 BiS był Adrian Zandberg

03.02 | - W Warszawie mamy do czynienia z kolejną odsłoną tego, co wcześniej działo się w Dobrzeniu Wielkim. To znaczy z arogancją, narzuceniem swojej woli przez lokalne środowisko polityczne związane z władzą centralną bez liczenia się z opiniami ludzi - mówi Adrian Zandberg z Partii Razem. - Uważamy, że oczywistym rozwiązaniem powinno być zapytanie o zdanie mieszkańców, zarówno obecnej Warszawy i jak gmin i powiatów okalających, czy projekt im się podoba - podkreśla gość "Poranka" w TVN24 BiS. Zdaniem Zandberga, "pomysł na to żeby narzucać tak daleko idące zmiany bez zgody obywateli, to prosty sposób na to żebyśmy ośmieszali samorządność"

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Fakty TVN

Dokąd Polacy jeżdżą na wakacje?

Turcja na miejscu pierwszym, za nią greckie wyspy, a na trzecim miejscu Bułgaria. Bałtyk wciąż trzyma się mocno. Oto najpopularniejsze kierunki w tym sezonie wakacyjnym. Wiele osób szuka także czegoś nowego, innego, nieznanego - stąd przebojowe Albania i Czarnogóra.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.