Rozmowa Poranka

Gościem "Rozmowy Poranka" w TVN24 BiS był Kazimierz Michał Ujazdowski Odtwórz: Gościem "Rozmowy Poranka" w TVN24 BiS był Kazimierz Michał Ujazdowski
Źródło: TVN24 BiS

Gościem "Rozmowy Poranka" w TVN24 BiS był Kazimierz Michał Ujazdowski

27.03 | Czy Władimir Putin się boi? Na pewno. Władza tego typu obawia się powiewów wolności - powiedział w "Rozmowie Poranka" w TVN24 BiS eurodeputowany Kazimierz Michał Ujazdowski, komentując ostatnie wydarzenia w Rosji. W niedzielę w wielu miastach tego kraju na demonstracje przeciwko korupcji,przyszły tysiące ludzi. W Moskwie policja zatrzymała ponad 800 osób.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Reuters

Hipnotyzujący widok. Fluorescencyjne meduzy w Paryżu

Paryskie akwarium jest nowym domem dla 45 gatunków fluorescencyjnych meduz. Hipnotyzujące parzydełkowce mają zobrazować odwiedzającym, jaki wpływ na życie w oceanach ma globalne ocieplenie. W przeciwieństwie do większości gatunków znajdujących się w akwarium, meduzom odpowiada rosnąca temperatura w morzach i oceanach.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.