Rozmowa Poranka

Gościem "Rozmowy Poranka" w TVN24 BiS był Kazimierz Michał Ujazdowski Odtwórz: Gościem "Rozmowy Poranka" w TVN24 BiS był Kazimierz Michał Ujazdowski
Źródło: TVN24 BiS

Gościem "Rozmowy Poranka" w TVN24 BiS był Kazimierz Michał Ujazdowski

27.03 | Czy Władimir Putin się boi? Na pewno. Władza tego typu obawia się powiewów wolności - powiedział w "Rozmowie Poranka" w TVN24 BiS eurodeputowany Kazimierz Michał Ujazdowski, komentując ostatnie wydarzenia w Rosji. W niedzielę w wielu miastach tego kraju na demonstracje przeciwko korupcji,przyszły tysiące ludzi. W Moskwie policja zatrzymała ponad 800 osób.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Fakty TVN

Kajakiem przez wodospad

26-letni Amerykanin jako pierwszy na świecie pokonał czterdziestometrowy wodospad w Chile. Rzucił się w dół w kajaku. A gdy wypłynął, z uśmiechem przyznał, że to był jego najbardziej zwariowany skok. Materiał "Faktów" TVN.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.