Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Gorące premiery kinowe. "Liczba gwiazd może przyprawić o zawrót głowy" Odtwórz: Gorące premiery kinowe. "Liczba gwiazd może przyprawić o zawrót głowy"
Źródło: TVN24 BiS

Gorące premiery kinowe. "Liczba gwiazd może przyprawić o zawrót głowy"

23.06 | Zastanawiasz się na co pójść do kina? Jedną z propozycji jest amerykańska produkcja "Ocean's 8". - Jeśli po 20 minutach seansu odrzucimy na bok zdrowy rozsądek, to nawet możemy się wkręcić - powiedziała Ewelina Woźnica. Wskazując, że "liczba gwiazd na ekranie może przyprawić o zawrót głowy". W filmie gra między innymi Rihanna. Ponadto warto zobaczyć dramat "Twój Simon". - W centralnym punkcie opowieści jest coming out 17-latka - opowiadała Woźnica. Kolejną propozycją jest polsko-islandzka produkcja "W cieniu drzewa".

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.