3...2...1...

Góra wyższa niż Mount Everest. "W większej części jest schowana pod oceanem" Odtwórz: Góra wyższa niż Mount Everest. "W większej części jest schowana pod oceanem"
Źródło: TVN24 BiS

Góra wyższa niż Mount Everest. "W większej części jest schowana pod oceanem"

17.02 | Hawaje mogą się pochwalić się górą wyższą niż Mount Everest. To Mauna Kea, góra i wulkan, której wysokość przekracza 10 tysięcy metrów. Jest jednak jedno ale. - W większej części jest schowana pod oceanem - tłumaczy Magda Bębenek, podróżniczka. - Nad oceanem jest trochę ponad 4 tysiące metrów - dodaje. Jednocześnie tłumaczy, że wyspa Hawaii - największa z archipelagu Hawajów - stworzona jest przede wszystkim z trzech głównych wulkanów. Hawaje to zresztą 50. stan Stanów Zjednoczonych. Jak jednak wskazuje podróżniczka, "jest ruch dążący do odzyskania niepodległości". Materiał z cyklu "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: [2019 Cable News Network All Rights Reserved]

Zanurkowała z żarłaczem ludojadem

W ubiegłym tygodniu na Hawajach dał się zauważyć dawno niewidziany w tamtejszych wodach gość. Była to sześciometrowa samica rekina białego, nazywanego też żarłaczem ludojadem.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24

Kendall Jenner najlepiej zarabiającą modelką

27.12 | Kendall Jenner może nie jest najlepiej zarabiającą osobą w swojej rodzinie, ale wśród modelek nie ma sobie równych. Na konto 23-latki w ciągu 12 miesięcy wpłynęło 22,5 miliona dolarów, czyli równowartość około 85 milionów złotych.

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: tvn24

Prezydent Duda o rozmowach gospodarczych w Davos

23.01 | - Z prezydentem Brazylii będziemy rozmawiali o współpracy gospodarczej, to wielka gospodarka Ameryki Południowej. To dzisiaj nasz największy partner handlowy w Ameryce Południowej, ale zarazem (...) potencjalne możliwości są znacznie większe - powiedział prezydent Andrzej Duda. Jak dodał, rozmawiał już z przedstawicielami firm Procter & Gamble oraz Sokon Motor.