Forum Ekonomiczne w Krynicy 2018

Globalna ekspansja polskich firm Odtwórz: Globalna ekspansja polskich firm
Źródło: TVN24 BiS

Globalna ekspansja polskich firm

5.09 | Coraz częściej Polacy zajmują wysokie pozycje w strukturach wielkich światowych firm i aktywnie uczestniczą w kształtowaniu globalnych strategii swoich korporacji. - Ja codziennie podejmuję decyzje, gdzie będziemy inwestować. Mamy to spojrzenie, jesteśmy w stanie powiedzieć, co jest ważne i na jakiej bazie podejmuje się te decyzje - mówiła podczas panelu dyskusyjnego na Forum Ekonomicznym w Krynicy Katarzyna Kieli, prezes i dyrektor zarządzająca Discovery na rynkach w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Paneliści dyskutowali również o tym, jak postrzegają swoją rolę jako ambasadorów Polski, wpływając na budowanie jej pozycji na świecie, a także o tym czy ich potencjał w tym zakresie jest dostatecznie wykorzystywany.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Fakty o Świecie TVN24 BiS

"To prawdziwa legenda". Lokomotywa parowa wróciła na tory

W obwodzie twerskim, około 350 kilometrów na wschód od Moskwy, znajduje się lokomotywa parowa, która od ponad 40 lat odbywa regularne kursy. Tory nie ucierpiały podczas bombardowań w trakcie wojny, a renesans przedsięwzięcia to głównie efekt wysiłków pewnego pasjonata dawnych kolei. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.