Wideo dnia TVN24 BiŚ

Gigantyczne osiedle wieżowców w Korei Północnej otwarte Odtwórz: Gigantyczne osiedle wieżowców w Korei Północnej otwarte
Źródło: TVN24 BiS

Gigantyczne osiedle wieżowców w Korei Północnej otwarte

13.04 | Koreański przywódca Kim Dzong Un wziął udział w inauguracji projekty nowoczesnego kompleksu apartamentowców w stolicy kraju. Dziwić może nie tylko fakt, że gigantyczne drapacze chmur zbudowano w rok, ale również to, że zdjęcia nowej inwestycji wyglądają jak... zdjęcia makiety. Oceńcie sami.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Próg 500 plus do zmiany? Minister mówi o warunkach

6.12 | Jeżeli wynagrodzenie minimalne będzie rosło tak szybko, że będzie stanowiło barierę dostępu do tego świadczenia, to kryterium dochodowe upoważniające do świadczenia Rodzina 500 plus musi być podniesione - powiedziała w czwartek minister rodziny i pracy Elżbieta Rafalska.