Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Giełda a chaos w Polsce Odtwórz: Giełda a chaos w Polsce

Giełda a chaos w Polsce

18.12 | O tym, jak rynki mogą zachować się w reakcji na wydarzenia w Sejmie dyskutowali na antenie TVN24BiS dr Wojciech Warski, wiceprzewodniczący Rady Dialogu Społecznego w Business Center Club oraz Grzegorz Cydejko, dziennikarz ekonomiczny E-Press. - To z czym możemy mieć do czynienia jutro to chwilowe przecenienie indeksów, ale tylko chwilowe, bo w gruncie rzeczy one i tak są nisko - mówił Cydejko. - Więc nie spodziewam się jakiegoś głębokiego załamania - dodał. Z kolei dr Warski stwierdził, że "rewolucji nie będzie". - To nie są wydarzenia, ciągle jeszcze, których skutkiem może być jakieś dramatyczne tąpnięcie. Natomiast to, co się wydarzyło w czasie weekendu to jest kolejny element burzący ład mentalny w Polsce, który ma olbrzymie znaczenie dla działań gospodarczych - ocenił.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.