Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Podróż na Gibraltar. "Wszystko zamkniemy w kwocie 120 złotych" Odtwórz: Podróż na Gibraltar. "Wszystko zamkniemy w kwocie 120 złotych"
Źródło: TVN24 BiS

Podróż na Gibraltar. "Wszystko zamkniemy w kwocie 120 złotych"

01.09 | To wyzwanie dla sterników, by przepłynąć i to jeszcze bezpiecznie kilkukrotnie przez Gibraltar - mówił w programie "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS kpt. Adam Jakubczak. - Tam są fale, bardzo ciężkie prądy, które są silne albo bardzo silne - one nigdy nie ustępują i ogromne wiatry - wskazał żeglarz. Na miejscu nie brakuje jednak atrakcji. - Bardzo lubimy jaskinię świętego Michała, którą Anglicy przerobili na sale koncertową - mówiła kpt. Edyta Kos-Jakubczak. Na Gibraltarze jest również pomnik generała Władysława Sikorskiego. Jak najlepiej dostać się na Gibraltar? - Proponujemy najpierw wybrać się do Hiszpanii, bo loty z Polski do Hiszpanii, to raptem 100 złotych, podróż autokarem do Gibraltaru kosztuje 5-10 euro - wskazał kpt. Adam Jakubczak. - Wszystko zamkniemy w kwocie 120 złotych w jedną stronę - wtórowała kpt. Edyta Kos-Jakubczak.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: TVN

"Starsza pani musi fiknąć" - zwiastun

Nowy program "Starsza pani musi fiknąć" to zabawna, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji telewizyjna przygoda, w której udział biorą matki (lub w niektórych przypadkach ojcowie) wraz ze swoim znanym dzieckiem albo dziecko ze znanym rodzicem. Razem spełniają niezrealizowane dotąd, niekiedy ekstremalne marzenia o wspólnych podróżach i unikalnych chwilach spędzonych razem. Czas poznać swoich bliskich na nowo! Joanna Krupa, Dawid Kwiatkowski, Andrzej Piaseczny, Tomasz Szczepanik, Joanna Jędrzejczyk wraz z mamami, Anna Dereszowska i Paweł Fajdek z ojcami oraz Magda Gessler z synem – to pary rodziców z dziećmi, które udadzą się na niezapomnianą wyprawę.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.