Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Gdzie wybrać się na sylwestra? 7 propozycji Odtwórz: Gdzie wybrać się na sylwestra? 7 propozycji
Źródło: tvn24bis.pl/Autor: db

Gdzie wybrać się na sylwestra? 7 propozycji

17.12 | Grudzień to czas nie tylko przygotowań do świąt, ale też do zabawy sylwestrowej. Gdzie wybrać się, żeby jak najlepiej uczcić ostatni wieczór roku? Wśród europejskich miast dobrym wyborem jest Londyn, który oferuje zabawę w multikulturowym tłumie. Stolica Wielkiej Brytanii zapewnia też największy i najpiękniejszy pokaz fajerwerków w Europie. Podobnie w Amsterdamie, który kusi otwartością. Z Polski łatwo jest dotrzeć do znanego jako klubowe centrum Europy, Berlina. Zobacz pozostałe miejsca na liście miast, które oferują szampańską zabawę

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.