Wideo dnia TVN24 BiŚ

Gambia pełna słońca i uśmiechu Odtwórz: Gambia pełna słońca i uśmiechu
Źródło: TVN24 BiS

Gambia pełna słońca i uśmiechu

19.05 | Gościem TVN24 BiS w cyklu "Pokaż nam świat" był Mariusz Stachowiak, fotograf, podróżnik, autor "Projektu Pełną Gambią". - W moich podróżach stawiam przede wszystkim na ludzi i to im poświęcam najwięcej czasu oraz miejsca na karcie pamięci - tłumaczył. Jak dodaje ludzie w Gambii są otwarci i cały czas uśmiechnięci. - To chyba przez słońce i brak problemów - wyjaśniał. Wbrew pozorom, dwutygodniowa podróż do najmniejszego państwa Afryki nie była dużym ciosem dla jego portfela. - Na wszystko, łącznie z biletem i wyżywieniem, wydałem 2700 zł. - mówi Stachowiak.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Borys-Szopa: wypłaty 500 plus będą w miarę możliwości jak najszybciej

1.07 | - Pieniądze od pierwszego lipca będą na koncie samorządów. Chcemy obalić mit, że chcemy dokonać wypłat w październiku. Rządowi premiera Mateusza Morawieckiego bardzo zależy na tym, by wypłaty były w miarę możliwości jak najszybciej - powiedziała na antenie TVN24 minister rodziny, pracy i polityki społecznej Bożena Borys-Szopa.